• Nike LeBron 11 Blue White
 • Nike Zoom KD VI
 • jordan 29
 • Retro 3 jordans
 • Jordan 13 retro
 • Nike free 5.0
 • Nike LeBron 11 Blue White
 • Nike Zoom KD VI
 • jordan 29
 • Obchodní podmínky - Sluneční retro brýle Wayfarer, DG Eyewear, Choppers a XLoop - TipWay.eu

  Zákaznická linka: +420 733 231 032 | +420 484 840 040

  Hodinky - Pánské hodinky, sportovní hodinky a dámské hodiny - TipHodinky.cz - Pánské hodinky, sportovní hodinky a dámské hodinky - TipHodinky.cz
  OSense O-Sense

  Měna obchodu

  GO mobil

  Obchodní podmínky

  A. Úvodní ustanovení
   1. Podmínky platné pro nákup v internetovém obchodě Tipway.eu.Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník). 
   

  B. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
  1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu Tipway.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
  2. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení přijetí objednávky.
  3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
  4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
  5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
  6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky, v rámci internetového obchodu Tipway.cz, kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.

  C. Platební podmínky 

  Zboží bude zaplaceno:

  1. Předem :
  Převodem na náš bankovní účet 2000190018/2010
  Zálohovou fakturu můžete obdržet e-mailem nebo poštou. Jako variabilní symbol platby uveďte číslo Vaší objednávky, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Zboží bude dodáno až po zaplacení (resp. po připsání kupní ceny na náš účet).

  Poštovné Slovensko při platbě předem : 100 Kč (doba dodání 2 - 10 prac. dní)
  Obchodní balík, DPD při platbě předem : 80 Kč (doba dodání do 48 hodin) 


  2. Hotově - při převzetí zboží.
  Osobní převzetí zakoupeného zboží je možné pouze po předchozí domluvě e-mailem  naTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky na čísle +420606060803.

  3. Dobírka (Česká pošta, DPD)  
      Doporučený balík slovensko : 170 Kč (doba dodání 2 - 10 prac. dní)
      Obchodní balík, DPD : 119 Kč (doba dodání do 48 hodin)

   

  Dodací lhůty :
  Zboží odesíláme prostřednictvím České pošty ,objednávky přijaté v pracovní den do 12 hodin odesíláme ještě týž den.Objednávky přijaté po 12 hodině nebo objednávky přijaté v nepracovní den odesíláme následující pracovní den.
  Zboží doručuje Česká pošta - obvykle již druhý pracovní den!

  Pokud nebudete zastiženi doma, obdržíte od České pošty oznámení o uložené zásilce. Zásilka bude na poště uložena 7 dní. Pokud není zásilka vyzvednuta, vrací se po 7 dnech zpátky k nám. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné v původní výši.
  O odeslání zásilky vás budeme informovat emailem.

  D. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

  V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem.
  Toto právo se nevztahuje na zboží upravené podle Vašeho přání (zkrácení řemínku,gravírovací práce).
  Vracené zboží prosím dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
  Prosíme uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.V případě že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené ,budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody.
  Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.


  K vracenému zboží přiložte průvodní dopis s textem :
  "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne : DD.MM.RRRR číslo :......(číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu ...........(pokud požadujete vrácení částky na účet,uveďte prosím číslo účtu).Datum a Váš podpis.

  Peníze budou kupujícímu vráceny dohodnutým způsobem ve lhůtě do 30 dnů po odstoupení od smlouvy.

   

  !!!! KORESPONDENČNÍ ADRESA pro ZASLÁNÍ ZBOŽÍ při odsoupení od smlouvy !!!!

  TipShop s.r.o.
  Hedvábná 1119/11
  Liberec 1, 460 01


  E. Práva a povinnosti prodávajícího
  1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v dohodnutém termínu. Při převzetí zboží obdrží kupující fakturu.
  2. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.
  3. Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.
  4. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
  5. Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), v případě, že se objednané zboží stane nedostupným. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a prodávající odstoupí od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 3 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy 
  .

   F. Práva a povinnosti kupujícího

  Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.
  2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
  3. 
  Kupující má právo stornovat objednávku,nebo dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.
  4. Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat. 

   G. Ochrana osobních údajů
  Provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám za účelem jiným, než je vyřízení objednávky. 

  H. Závěrečná ustanovení 

  1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

  2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného uvedenou v katalogu internetového obchodu Tipway.eu, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.


  3. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. §262, odst 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl. 

  4.
   
  Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.
  Copyright 2009 - 2018. Všechna práva vyhrazena. Created by Ondral
  Odkazy: Luxusní kliky a kování | SAAB servis | Vytápění | OPEL Servis | Servis Auto Apko | brýle Wayfarer | Vestavěné skříně

  Nákupní košík

  Created by Ondral ©. All rights reserved.

  Přihlásit se nebo Zaregistrovat se

  Přihlašení bez Facebooku:

  Zaregistrovat se

  Registrace uživatele
  nebo Zrušit